פרק 3: אדם ירון, Fast Apps

בפרק השלישי מצטרף אלינו אדם ירון, המנכ"ל והמייסד של FAST APPS. אדם פיתח פלטפורמה ייחודית לניהול מערך השילוח הבינלאומי מקצה לקצה ואף זכה במקום הראשון בתחרות היזמות שהתקיימה בחיפה ב 2018. סיפורו החל באיטליה שידועה בהיסטוריה הימית שלה ובערי הנמל השוכנים לחופיה כאשר זיהה הזדמנות לייעל תהליכים ידניים בחברה המשפחתית של אביו בעזרת טכנולוגיה.

אדם ירון Fast Apps

אנחנו רוצים להישאר בחיפה, הבית שלנו בחיפה. אנחנו פותחים משרדי Reselling בכל העולם – בארה”ב, סינגפור, איטליה. הרעיון שלנו הוא לפתח בחיפה, לנהל מחיפה. אנחנו רוצים להגדיל את הצוות פי 3 בתחומי הפיתוח, המכירות והשיווק. יש לסטארטאפים איפה לגדול בחיפה. תבואו לפה.

"הקמנו את החברה על מנת ליצור פתרונות טכנולוגים, דיגיטליים מקצה לקצה של כל תחום שילוח המטענים הבינלאומי. מדובר בשוק בסדר גודל של 150 מיליארד דולר נכון לשנת 2016. אנחנו רואים גידול מטורף במהלך השנים האחרונות כתוצאה משחקנים כגון Amazon וקצב העלייה של Digital Buyers"

"לקחנו מוצר שהוא מוצר שעוד לא נמכר לאף אחד שהיה בשלב ה MVP, אפילו לא 20% ממה שקיים היום ב FAST – ופשוט פיתחנו הכל מחדש בהתאם לצרכים של החברה בהסתמך על אותו POC שפיתחתי בכוחת עצמי"