דורין שרון היא היזמית והמנכ״לית של Meetinkz, פלטפורמה מתקדמת לניהול פגישות ואירועים עסקיים שבאה להיות ה־Airbnb של עולם חדרי הישיבות. פגשתי את דורין בבוקר חורפי וסוער במיוחד במקום הקבוע שלי ב Wework Labs חיפה. דיברנו על הדרך שלה משלב הרעיון דרך ה MVP ועד הפעילות בשוק הבינלאומי עם שותפים עסקיים בלונדון, אמסטרדם וברלין.

שרון, שהגיעה עם עשור של ניסיון בתחום האירועים, זיהתה כי קיימים חדרי ישיבות רבים שנותרים רוב הזמן ריקים, השייכים לחברות שונות, במתחמי עבודה, מלונות, גלריות, מוזיאונים, גורדי שחקים ועוד. מנגד, הבינה שרון, כי יש מספר גדול של חברות עם צורך הולך וגובר בשכירת חדרי ישיבות לפגישות ואירועים עסקיים בלוקיישנים מיוחדים. היא החליטה להקים סטארט־אפ, שמנגיש לחברות כל מה שהן צריכות לניהול פגישות – החל ממגוון לוקיישנים בכל העולם ועד לשירותים נלווים כמו ארוחות ופעילויות מיוחדות.

"אני מגיעה מענף של אירועים שנגעו בשוק העסקי, וזיהיתי שהתהליך הזה, שמתבצע לרוב באופליין, מבזבז למי שרוצה להזמין חדר ישיבות שלושה־ארבעה ימים על פעולה, שהיא למעשה מאוד פשוטה וטכנית. אז במקום שתצטרך להתקשר למקומות שונים לקבל מידע, לעשות חיפושי גוגל ולחכות להצעות מחיר, החלטנו להעביר את כל האופרציה להליך שנעשה באמצעות אוטומציה ואונליין"